Диск радіусом 10 см обертається навколо нерухомої осі так що залежність кута повороту диска

задається рівнянням кут повороту = A +Bt + Ct^Dt^3 ( B= 2 рад/c C=5рад/c^2 D=2рад/c^3 визначити для точок на ободі колеса наприкінці другої секунди тангенціальне прискорення

Ответы на вопрос

Отвечает Белюкова Дарья.
Тангенциальное ускорение=эпсилон(угловое ускорение диска) умножить на радиус. Эпсилон=вторая производная от угла поворота фи.
Е=фи''=(а+вt+ct^d·t^3)''=(b+cd·t^(d-1)t^3+3t^2·c·t^d)'=cd(d-1)t^(d-2)t^3+3cdt^2·t^(d-1)+6tct^d+3cdt^2·t^(d-1).
At=E·R