За якої сили струму проводили електроліз розчину солі CuSO4,якщо протягом 15 хвилин на катоді

виділилося 2 г міді?

Ответы на вопрос

Отвечает Pavlovskaya Viktoriya.
M=k*I*t
I=m/k*t=2*10^-3/0,33*10^-6*15*60=6,7 A