Помогите и 35 баллов ваши !!!!!! Потяг пройшов 30 км за 10 хв . Який шлях він подолає, якщо

рухатиметься з такою самою шв протягом ще 3 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Дмитрий.
10 хв=1,666666667 год
v потяга= 30*0,1666666667=5 км\год
Шлях,який подалає потяг(S)=5*3=15 км