Довжина математичного маятника 6 м. Визначити період його коливань.


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Миша.

T=2π √L/g, L=6м, g=9,8 м/с²
T=2*3,14*√6/9,8 =4,9 с ≈ 5с