Визначити швидкість зміни магнітного потоку в котушці з 2000 витків, що індукує в ньому ЕРС 120 В.


Ответы на вопрос

Отвечает Матусевич Алеся.

За законом електромагнітної індукції ЕРС індукції в замкнутому контурі пропорційна модулю швидкості зміни магнітного потоку, що пронизує контур формула \varepsilon=-\frac{N\Delta\Phi }{\Delta t}

Швидкість зміни магнітного потоку

\frac{\Delta\Phi }{\Delta t}=\frac{\varepsilon}{N}=\frac{120}{2000}=0.06