Помогите!!!Очень прошу!!!!!За 10 хв у гальванічній ванній виділилося 0,67 г срібла.Яку силу струму

показав амперметр,увімкнений послідовноз ванною,якщо електрохімічний еквіівалент срібла 1,12•10 у -6 степені кг\кл?

Ответы на вопрос

Отвечает Гамова Ирина.
T= 10 хв =600 c, m=0,67 г =0,67*10^-3 кг, k=1,12•10^-6 кг/Kл.
   I-? 
m= kIt, I=m/(kt),
I=0,67*10^-3/(1,12*10^-6* 600) = 1 A.