Магнітне поле індукцією 2,1мТл діє з максимальною силою 0,3 мН на провідник 2см.Визначити силу

струму на провіднику.

Ответы на вопрос

Отвечает Borisov Maks.

Магнітне поле індукцією 2,1мТл діє з максимальною силою 0,3 мН на провідник 2см.Визначити силу струму на провіднику.


сила  Ампера F=B*I*L*sin(a)

I = F/(B*L*sin(a))=0,3 мН/( 2,1мТл *2см*sin90)=0.0003 /(0.0021*0.02*1)=7.1 А

ОТВЕТ 7.1А