На який кут повертається Земля навколо своєї осі за 4 хвилини?


Ответы на вопрос

Отвечает Барышева Даша.
\varphi = \omega t = 360\frac{t}{T} = 360\cdot\frac{4}{24*60} = 1

На 1 градус