На якій позначці градусники за Цельсієм та Фаренгейтом показують однакове значення? 21/03/2016

Твердження №1 Взагалі не сходяться на жодній позначці Твердження №2 Абсолютний нуль Твердження №3 –40 градусів Твердження №4 –80 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Мадурицев Саша.
№3

Есть две формулы

Тф = 9/5 * Тц + 32 или Тф = 1,8 * Тц + 32

Тц – количество градусов по Цельсию,
Тф – количество градусов по Фаренгейту