Автомобіль масою 1 т. рухаючись зі швидкістю 54 км/год здійснює поворот . визначити модуль сили

тертя,яка забезпечує йому цей маневр , якщо радіус повороту 100м

Ответы на вопрос

Отвечает Просикова Алина.
V=54 км/ч = 15 м/с
F=m*a=mv^2/r = 1000*15^2/100 Н = 2250 Н - это ответ