1). Який заряд проходить за 5 хв через поперечний переріз мідної дроту за вдовшки 240 м. З площею

поперечного перерізу 0.5 (мм)^2 Якщо напруга між їхніми дротами 0.17 В. Питомий опір міді 1.7 *10^-3 Ом *м.

Ответы на вопрос

Отвечает Чирушкина Юлия.
T=5 хв=300 c, L=240 м, S= 0.5 мм^2=0,5*10^-6 м^2,U=0.17 В, ρ= 1.7 *10^-3 Ом *м. q-?I=q/t=U/R. R=ρL/S; q/t=US/(ρL); q=USt/(ρL);
q= 0,17*0,5*10^-6*300/(1,7*10^-3*240) = 0,0625*10^-3 Кл= 62,5 мкКл.