У провіднику з опором 2 Ом приєднаному до джерела з е.р.с., що дорівнює 1.1 В, проходить струм 0.5

А. Якою буде сила струму при короткому замиканні?

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовиченко Алексей.
R=2 Ом    E=1.1 B    I=0.5 A    Iкз=?
===
I=E/(R+r)
r=E/I - R=1.1/0.5 - 2=0.2 Ом
Iкз=E/r=1.1/0.2=5.5 A
=========================