Визначте час за який тіло що вільно падає без початкової швидкості пройде сотий сантиметр свого

шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Гербер Максим.

Дано:

U_{0} = 0

h = 100 см

 

Найти:

t - ?


Решение:

Переводим 100 см в метры (1 метр).


Из формулы h = U_{0}*t + \frac{g*t^2}{2} выводим t.

t = \sqrt{\frac{2*h}{g}}

Подставляем:

t = \sqrt{\frac{2*1}{10}} = \sqrt{0.2} = 0.45


Ответ: 0.45 с