Тиск на голку під час шиття дорівнює 20000 Па.Площа дотику голки 0,00001 см квадратні.визначте силу

тиску на голку

Ответы на вопрос

Отвечает Ковальчук Андрей.
P=F/S
F=pS
F=20000*0.00001=0,2н