Уздовж горизонтального стола рівномірно тягнуть брусок за допомогою горизонтальної пружини.

Жорсткість пружини 120 Н на м, її видовження дорівнює 5 см, а маса бруска 1,5 кг. Визначте коефіцієнт тертя ковзання між бруском і поверхнею стола

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Евгения.

F=Fтр

kx=μmg

μ=k*x/(m*g)=120*0,05/(1,5*10)=0,4