3. Зображення предмета, який поставлений на відстані 40 см від збиральної лінзи, отрималося

збільшеним в 1,5 рази. Яка фокусна відстань лінзи?

Ответы на вопрос

Отвечает Устюгова Катя.
Дано        d=40 см    Г=1,5   F- ?

Г=f/d
f=1,5*d=1,5*40=60 см

1/F=1/d+1/f=1/40+1/60=3/120+2/120=5/120

F=120/5=24 см

Ответ F=24 см