Яка маса фотона рентгенівського випромінювання з частотою v = 3·1017 Гц ?


Ответы на вопрос

Отвечает Пашкевич Марина.

\left \{ {{E=mc^2} \atop {E=hv}} \right. \\mc^2=hv\\m=\frac{hv}{c^2}=\frac{6,63*10^{-34}*3*10^{17}}{9*10^{16}}=2,21*10^{-33}kg

Ответ : 2,21*10^{-33} кг