Тролейбус зі стану спокою на шляху 50 м набув швидкості 36 км/год. Сила тяги дорівнює 14 кН, а

коефіцієнт опору 0,4. Яка маса тролейбуса? пожалуйста очень нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Александра.
Если правильно понял ( мову не знаю):
m*a=F-u*m*g
m*a+u*m*g=F
m=F/(a+u*g)    a=V^2/2*S=100/2*50=1 м/с2
m=14*10^3/(1+0,4*10)=2,8*10^3 кг