З літака що летить горизонтально зі швидкістю 100м\с на висоті 2 км над землею,скинули

вантаж.Визначити дальність польоту вантажа і скільки часу він буде падати

Ответы на вопрос

Отвечает Монгулов Найыр.
Hy=2км=2000м
vox=100м/с
voy=0м/с
g=10м\с^2

hy=voy*t+g/2*t^2
t=√hy/g/2
l=vt

t=2000/5=400c
l=100*400=40000м