За напруги 50В,у ньму йде сила струму 2А. Яка сила струму йтиме через той провідник коли напруга

збільшується на 10В

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Данила.
U=IR=50•2=100
I=U/R=100/60=1,66666=1,7A