Тіло масою 100 кг знаходиться в ліфті. Знайдіть його вагу, якщо ліфт, маючи прискорення 2м/с2,

рухається вгору

Ответы на вопрос

Отвечает Васина Диана.

дано:

 m=100 кг  

 a=2 м\с2   P- ?

так как ускорение направлено вверх то P=m(g+a)=100*12=1,2 кН

Отвечает Прищепа Никита.
Решение:
F=ma=100×2=200 Н
Р=F=200 Н