У ціліндрі під поршнем ізобарно охолоджують 10л газу від 427°С до 127°С. Який обєм охолодженого

газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Стасюк Катя.
V1=10л, T1= 427+273= 700K, T2=127+ 273= 400 K. V2-? Процес ізобарний, тому V1/V2=T1/T2, V2=V1*T2/T1; V2=10*400/700=5,7 л = 5,7 *10^-3 м^3.