Скільки електронів емітує щосекунди з поверхні катоду при струмі насичення 12 мА?


Ответы на вопрос

Отвечает Мышковец Александра.
I=q/t
q=It
q=Ne
N=q/e=It/e
N=12*10^-3 * 1 / 1,6*10^-19=7,5*10^16