Предмет розсташований на відстані 0,25м. від збиральної лінзи.зфокусною відстанню 0,1м.На якій

відстані від лінзи розсташоване зображення предмета?

Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Вячеслав.
По формуле тонкой линзы 1/f+1/d=1/F, 1/0,25+1/d=1/0,1; 1/d=10-4=6; d=1/6 м