Скільки часу треба автомобілю, щоб збільшити швидкість до 20 м/с, якщо він рухається зі стану

спокою з прискоренням 0,4 м/с2?

Ответы на вопрос

Отвечает Карымсакова Ардак.
a=\frac{V-Vo}{t}
Vo=0
a=\frac{V}{t}
t=\frac{V}{a}=\frac{20}{0.4}=50 с