Який опір має електронагрівник потужність якого 1 кВт що працює під напругою 220 В ?


Ответы на вопрос

Отвечает Рогожин Алексей.

P=U*I
I=P/U
I=1000/220=4,5(примерно)
R=U/I
R= 220/4,5=48,9(примерно)