Мідне тіло, яке нагріто до температури 100°С і має масу 200г, занурили в посудину з водою. Теплова

рівновага наступила за температури 37°С. Визначте початкову температуру води в посудині, якщо маса води була вдвічі меншою від маси міді. Темпоємністю посудини й теплообміном із навколишнім середовищем знехтуйте, помоги пожалуйста задачу решить, умоляю

Ответы на вопрос

Отвечает Шитов Артем.
C1*m*(100-37)=c2*(m/2)*(37/t); 37-t=380*0,2*63/4200*0,1=12гр. t=37-12=25 гр.