Допоможіть будь ласка!!! Терміново!!!! Як зміниться період вільних коливань математичного маятника,

якщо його перемістити на космічний об'єкт, прискорення вільного падіння на якому у 4 рази менше, ніж на Землі?

Ответы на вопрос

Отвечает Микрюков Роман.
На Земле T1=2*pi*sqrt(L/g)
На объекте g1=g/4   T2=2*pi*sqrt(4*L/g)=4*pi*sqrt(L/g)
T2>T1 в 2 раза.
Ответ: увеличится в 2 раза.