Двигун трактора потужністю 100 кВт витрачає за годину 20 кг палива, питома теплота згоряння якого

дорівнює 4,2 помножити на 10 в сьомій степеніДж/кг. Обчисліть ККД двигуна

Ответы на вопрос

Отвечает Зорин Саша.
Η =  \frac{A poleznaja}{A zatrachennaja} * 100 % 

А полезная = P * t 

P - мощность ( 100 кВт = 100000 Вт )
t - время ( 1 ч = 3600 с )

А п = 100000 * 3600 = 360000000 Дж

А затраченная = q * m 

q - удельная теплота сгорания ( 4,2 * 10⁷ Дж / кг = 42000000 Дж / кг )
m - масса ( 20 кг )

А з = 42000000 * 20 = 840000000 Дж 

η =  \frac{360000000}{840000000} = 0,4285 * 100 = 42,85 %