Через який час розпада 80% атомів ізотопу хрому якщо його період піврозпаду 27,8 діб


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Настя.
N=N0/2*2^t/T
N/N0=0,2 по условию
0.2=1/2^t/T
2^t/T=1/0,2=5
t=5*T=27,8*5=139 дiб