70км/сағ жылдамдықпен келе жатқан 1000 кг көлік қозғалтқышын сөндіргеннен кейін қанша уақыттан соң

тоқтайды?Қозғалыс кедергі күші 0,2 кН

Ответы на вопрос

Отвечает Тишкина Анастасия.
Fтр=ma a=Fтр/m=200/1000=0.5
Vf=Vo-at Vf=0 t=Vo/a=70/0.5=140ч