Матеріальна точка масою 2 кг рухаеться під дією сили F згідно рівння х-=5+4t+1t2-0,2t3.Знайти

значення цієї сили в момент часу t1=2c,t2=5c.У який момент часу сила дорівнює нулю?

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Николай.

F=ma

a=x(2 штриха)=2-1.2t

при t1=2c,a1=-0.4м/с^2

при t2=5c,a2=-4м/с^2

F1=m*a1=-0.8H

F2=m*a2=-8H

F=0,когда а=0

a=2-1.2t=0

1.2t=2

t=1.67

Ответ: -0.8Н,8Н,1.67с