Яка кількість теплоти виділиться протягом години в провіднику опором 10ом за сили струму 2А


Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Илья.

Q=I^2×Rt
t=1 ч=3600c
Q=2^2×10×3600=144 000Дж=144кДж
Ответ 144кДж