Визначте тиск,який мужньо витримує на дискотеці юнак,коли його подруга вагою 450

Н(ньютонів)випадково наступає йому на ногу своїм каблучком.Площа,на яку при цьому спирається дівчина,дорівнює 5 см("2")(квадратних).Як і чому зміниться тиск на ногу юнака,якщо дівчина з'явиться на дискотеку в зручних кросівках?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Юліанна.
Дано: s=5*10^-4 м2; F=450 Н. P=F/S= 450/5*10^-4=900000 Па=0,9 МПа. Якщо було зручне взуття, тодi площа опори була бiльша, а тиск менший.