Задача 1. Зміна сили струму в залежності від часу задано рівнянням і=20cos100pt (всі вел. зад. в

Сі). Визначити частоту і період коливань, амплітуду сили струму, а також значення сили струму для фази p/4.

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Денис.
Im=20 A
w=100*pi рад/с  v=w/2*pi=100*pi/2*pi=50 Гц   T=1/v=1/50=0,02 c
I=20*cos45=14,1 A