Визначте площу основи колони, якщо висота колони дорівнює 3 м, а її обєм становить 3600 см куб.


Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадулина Ирина.

H = 3 м, V=3600 см куб = 3600*10^-6 м^3=0,0036 м^3. S-? S=V/h =0,0036/3=0,0012 м = 1,2 см.