Визначити кінетичну енергію протона що рухається по колу радіуса 6см у магнітному полі,індукція

якого дорівнює 0,1Тл.Відповідь надайте у електрон вольтах.Був би вдячний за пояснення

Ответы на вопрос

Отвечает Романовская Катя.

M*V^2/R=q*B*V
V=q*B*R/m(1)
Ek=m*V^2/2(2)
Подставим 1 в 2:
Ek=q*2*B^2*R^2/2*m=(1,6*10^-19)^2*0,01*36*10^-4/2*1,6*10^-27=2,88*10^-16 Дж=1,8*10^3 эВ