Яким будуть показники динамометра, якщо підвішаний до нього вантаж масою 1,4 кг і об'ємом 800см3

опустили у воду?

Ответы на вопрос

Отвечает Антипин Иван.
F=m*g-Fa=m*g-p*V*g=1,4*10-1000*800*10^-6*10=6 H