Два електричних заряди один з яких удвічі менший ниж другий знаходячись у ваккуми на видстани 0,6м

взаемодиею 2мН визначити заряди

Ответы на вопрос

Отвечает Урманчеева Азиля.
Q1=2*q2
F=k*q1*q2/R^2=k*2*q2^2/R^2
q2=sqrt(F*R^2/2*k)=sqrt(2*10^-3*0,36/2*9*10^9)=0,2*10^-6 Кл
q1=2*0,2*10^-6=0,4*10^-6 Кл