За скільки часу поїзддовжиною 100м проїде міст довжино 500м ,якщо швидкість пойзда 108 км


Ответы на вопрос

Отвечает Вырупаева Софья.
Потягу доведеться проїхати міст та свою особисту довжину, тобто 500+100=600м. Рухаючись зі швидкістю 108км/год, він їхатиме 600/108 годин. Переведемо швидкість у м/с, 108000/3600=30м/с. Виходить 600/30=20секунд.