Координати дерева, каменя та світлофора, розташованих на узбіччі прямолінійної ділянки дороги,

відповідно такі: X д = -1 Км ; X к = 2 Км ; X c = 3,5 Км. Накресліть координатну вісь, позначте на ній початок координат і положення зазначених тіл. Визначте відстань між тілами. УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ !!!

Ответы на вопрос

Отвечает Олексієнко Богдан.
Между Деревом и Камнем 
2 - (-1) = 3 км

Между Деревом и Светофором
3,5 - (-1) = 4,5 км

Между Камнем и Светофором:
3,5 - 2 = 1,5 км