Індуктивність котушки 1 Генрі .При якому струмі енергія магнітного поля буде 200Дж


Ответы на вопрос

Отвечает Севостьянова Павлина.
W=200 Дж    L=1 Гн    I=?
===
W=L*I²/2
I=√(2*W/L)=√(2*200/1)=20 A
======================