Вантаж масою 20 кг рухається по горизонтальний поверхні з прискорення 0,6 м/с2. Під дією сили 50Н.

Знайти кофіцієнт тертя М(мю)

Ответы на вопрос

Отвечает Ромасєвич Анна.
Μ = Fтр / (mg)
μ = 50Н / (20кг*10Н/кг)= 50Н / 200= 0.25