Ейфелева вежа у парижі має площу основи 450 м квадратних визначити тиск вежі на землю якщо її маса

9000 тонн

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Иван.

P=F/S;  F=mg;  P=mg/S=9000 000*10/450=200 000(Па)=200кПа.