Допоможіть будь ласка розвязати задачу:Щоб отримати 12 балів на уроці фізкультури,учениця має

пробігти 60 м за 9,6 с. Чи отримає учениця найвищий бал,якщо бігтиме зі швидкістю 18 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Дарья.
V=18 км/ч=18*1000/3600=5 м/с- скорость ученицы, v1=S/t=60/9,6=6,25 м/с- скорость с которой надо пробежать дистанцию. v1 больше v. Не получит ученица 12 баллов.