ПОМОГИТЕ Дві однакові провідні кулі мають заряди -40 та +140 нКл. Якими стануть заряди куль після

з’єднання?

Ответы на вопрос

Отвечает Михалкина Настя.
По закону сохранения электрического заряда q=(q1+q2)/2=(-40+140)/2=50 нКл