Швидкість лижника після спуску з гори становить 10 м\с, а кінетична енергія кДж. Визначте масу

лижника та висоту гори. Тертям знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Хабутдинова Регина.
Дано V=10 м/с   Eк= ......     m- ?    h- ?

1)  E=m*V^2/2
m=2*E/V^2
очевидно что для решения нужна энергия

2) так как Тертям знехтувати. то
m*V^2/2=m*g*h
h=V^2/2*g=10*10/20=5 м