На склянку з водою діє сила тяжіння 2,5Н. Який обєм води у склянці, якщо маса порожньоїсклянки

дорівнює 120г?

Ответы на вопрос

Отвечает Зубкова Поля.

F=mg
M=F\g=2,5\10=0,25(kg)
0,25-0,12=0,13 (kg)