Чому дорівнює густина рідини яка створює тиск на дно посуду 2,3 кПа, висота шару рідини 40

сантиметрів

Ответы на вопрос

Отвечает Пащенко Кирилл.
Р=ρ*g*h;
 ρ=P/g*h=2300/10*0,4=575(кг/м³);
 Ответ:  ρ=575кг/м³.