Промінь світла із повітря на поверхню рідини під кутом 45 градусов заломлюється під кутом 25

градусов при якому кут подіння кут заломлення буде дорівнювати 30 градусов

Ответы на вопрос

Отвечает Остапчук Дима.
Трудности перевода, но попробую:
sina/sinb=n
n=sin45/sin25=0,707/0,423=1,87
sina1/sin30=n
sina1=n*sin30=1,67*0,5=0,835
a1=57 градусов